null

 

Kontakt
 
 
 
 
 

Vytvorte si krásny priestor plný štruktúry a štýlu

Predstavujeme vám netradičnú, dojem zanechávajúcu možnosť dekorovania vášho interiéru - čalúnené steny na mieru. Práve čalúnené steny vytvárajú vizuálne príťažlivý dizajn v jedinečných tvaroch, textúrach, farbách, či vzoroch.

Interiéru dodajú mäkkosť a zároveň nádych luxusu. Ideálna možnosť pre moderné ako aj tradičné interiéry. So svojimi úžitkovými vlastnosťami sú čalúnené steny vhodné nielen do obytných, ale aj komerčných priestorov. 

 

 

Objavte aj vy výhody čalúnených stien na mieru

Okrem toho, že čalúnené steny dodajú vášmu spravia každý priestor jedinečným, ponúkajú tiež vynikajúce akusticko-izolačné vlastnosti, ktoré sa hodia nielen do každého bytu, domu, ale aj napríklad kaviarne, či reštaurácie, keďže čalúnená stena funguje ako akustický tlmič, ktorý minimalizuje zvuky a ruchy prichádzajúce zvonka a zároveň pohlcuje zvuk vytvorený zvnútra. 

Navyše je tento spôsob šetrný aj životnému prostrediu, keďže pôsobí ako izolant, ktorý udržuje v zimných mesiacoch v interiéru stabilnú tepltou a v letnom období spomaľuje inváziu horúčav. Prostredníctvom nášho vysoko kvalitného čalúnenia si tak môžete znížiť výkon vykurovania, či klimatizácie. 

 

Podľa vášho vkusu

Čalúnenie stien dodá nádych luxusu každej miestnosti. Čalúnené steny vyrábame na mieru z dielov ľubovoľnej veľkosti, ľubovoľných tvarov, ľubovoľných prevedeniach a v ľubovoľných materiáloch

 


                               

Do každého interiéru

Čalúnenie stien sa hodí pre každý účel a do každej miestnosti. V komerčných priestoroch určite oceníte, že čalúnené steny sú vyrábané z dobre udržiavateľných materiálov, ktoré sa pri ich zašpinení ľahko čistia. Pri výbere a inšpirácii sa na nás neváhajte obrátiť

             

 V domácnosti využijete čalúnené steny napríklad ako čelo postele.

Môžete si spraviť svoju vlastnú odzvučnenú kinosálu, útulný čitateľský kútik, či elegantnú jedáleň. Možnosti sú skutočne neobmedzené.

 

Zaujali vás naše čalúnené steny? Neviete či by sa práve do vášho interiéru podobný kúsok hodil? My vám poradíme! Zavolajte, napíšte nám, alebo nás priamo navštívte!