Referencie - Nesia

 

Kontakt
 
 
 
 
 
Súkromné interiéry

 
 

Luxusný byt

Zadanie bolo jednoduché - originálne a čisté línie v modernom luxusnom prevedení. A toto je náš výsledok! Veľmi radi prijímame vaše požiadavky - nábytok na mieru.

 
 

 

Masívny nábytok

Veľmi radi ideme do niečoho nového, neprebádaného, a preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s majiteľom domu, ktorý chcel použiť masívne drevo, ktoré je tradičné, no zároveň aj moderné. Podarilo sa nám spojenie minimalizmu s tradíciou a modernosťou - všetko na mieru. Výsledok posúďte sami. 

 
 

 

Interiér domu v Moste pri Bratislave 

Sedačka na mieru vo veľmi krásnom dome v Moste pri Bratislave. Museli sme vymyslieť ako umiestniť sedaciu súpravu do veľmi členitého interiéru. Najvhodnejší riešením bolo vyrobiť z nášho najpredávanejšieho modelu EXTENT oblúkové sedenie...  no teda, to bolo smelé zadanie :-)

Ale podarilo sa. Myslím, že nad očakávanie. Sme pyšní na nápad i na prevedenie. Samozrejme, celkový dojem znásobila luxusná anilínová koža, ktorá vyzerá jednoducho perfektne!!!

 
 

 

Interiér bytu v Bratislave

Tento krásny interiér vznikol na želanie svojho majiteľa. K dokonalému zladeniu jednotlivých tónov farieb sme navrhli hnedú sedačku a posteľ s nočnými stolíkmi.

 
 

 

Súkromný interiér 

Tak jedinečný ako vy!  To je náš nábytok. Každý jeden kus, či je to posteľ alebo sedačka - všetko vyrábame na základe vašich požiadaviek, na mieru. 

Dôkazom je aj táto nádherná posteľ s vysokým čelom a masívna sedačka, dokonalo ladiaca s krbom. 

 
 

 

Súkromný interiér 

Či ide o sieť reštaurácii alebo majiteľa bytu, každý jeden kus nábytku vyrábame na základe vašich požiadaviek. 

V tomto prípade sme vyrábali multifunkčnú sedačku, potiahnutú v koži, ktorá ladí s modernou a maximálne pohodlnou posteľou!

 
 

 

Súkromný interiér Bernolákovo 

Mať origálnu sedačku, to chceme skoro všetci. Ale! V tomto prípade nás majiteľ požiadal aj o vytvorenie origánalneho a samozrejme pohodlného kresla. Podľa nášho názoru ide o naozaj jedinečný kus! Čo vy na to?

 
 

 

POHOVKY V INTERIÉRI

Ak Vás fotky inšpirovali a chceli by ste vedieť o týchto pohovkách viac, napíšte nám alebo zavolajte. Budeme radi. Nie je to zďaleka len o tom, že pohovky dobre vyzerajú. Ponúkajú funkciu každodenného a veľmi kvalitného spacieho lôžka.

 
 
Reštaurácie a hotely
 
 

 

MEDUSA GROUP interiér

Vytvárať originálny, funkčný a dostatočne zaujímavý interiér nielen pre majiteľov MEDUSA GROUP, ale predovšetkým pohodlný pre klientov bola pre nás naozaj veľkolepá výzva, ktorú sme prijali s nadšením. Masívne kožené boxy v spojení s tradičnými drevenými stolíkmi a pohodlnými stoličkami. To všetko si môžete okrem kvalitného jedla vyskúšať priamo v tejto reštaurácii. 

 
 
rio-meduza-subtilny-sedak.jpg
 
 

 

LeClub Bratislava

Výroba na mieru - kreslá - barové stoličky a boxy. Dostali sme pomerne zložité zadanie od investora a jeho architekta. Najmä montáže boxov boli nesmierne zložité, ale zvládli sme to a sme na to pyšní...

 
 

 

Le Club Viedeň

Naše dobré meno, kvalitná práca a výroba na mieru sa dostala až za hranice Slovenska. Dozvedel sa o nás Le Club vo Viedni a tak sme im s radosťou pomohli pri vytváraní a realizácii jedinečného priestoru. Barové stoličky, pult, boxy.. čo na to hovoríte?

 

 
 

 

Dunajská ulica Bratislava

V decembri 2014 pribudol v Bratislave ICE BAR a naša spoločnosť bola súčasťou tohto nezvyčajného projektu. Okrem ľadového baru tu nájdete aj priestor klasickej kaviarne s barom, kde zariadenie dopľňajú kreslá a boxy z našej dielne. Na základe požiadavky interiérových dizajnérok sme vyrábali - úplne na mieru - kreslá a boxy. V špeciálnom poťahovom materiáli - vysokorezistentné a skvelé na údržbu.

 

 
 

 

Kaviareň v Karlovej Vsi

Jednoduchá ale moderná kaviarnička v Karlovej Vsi v Bratislave. Mladí ľudia ponúkajú svojim klientom príjemné posedenie v kaviarni.

 
 

 

HOTEL GLAMOUR ****

Hotel GLAMOUR**** je moderný štvorhviezdičkový hotel umiestnený v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Zemplínska Šírava. 

 
 

 

Penzión Precedens v Malom Ruskove

15 štýlovo zariadených a luxusne vybavených izieb - postele, kreslá, stoličky, sedačky, TV stolíky a k tomu exkluzivne zariadená novootvorená reštaurácia s celkovú kapacitou 100 hostí. Vitajte v Penzióne Precedens!

 

 
 

 

Hotel City Bratislava

Výroba na mieru - sedenie pri vstupe do hotela. Vychádzali sme z nášho modelu KARLIN - je to pomerne jednoduchý model, ktorý sme obohatili bužírkou v kontrastnej farbe a nápad vyšiel nad očakávanie.

 
 

 

Lampy, coffee & club & culture

Dostali sme dôveru vyrábať kreslá a kresielka, dodávať stoly a stolové podnože do krásnej kaviarne. Korpus kresiel je z bukového dreva a poťah je z anilínovej hnedej kože...  vynikajúci pocit z dotyku, ušľachtilé vlastnosti a luxusný dojem, to sa dá dosiahnuť len vďaka výbornej kvalite kože...  áno, je to drahšia voľba, ale všetci vidíme, že to stálo za to.

 
 

 

LYCHEE RESTAURANT

V projekte Lychee Restaurant v Bratislave sme vyrobili interiérový nábytok na mieru. Pri výrobe stoličiek a boxov v netradičnom dizajne sme využili aj kombináciu dreva a prírodnej kože. 

 
 

 

Interiér pizzeria 

Boxy na mieru - pohodlné, moderné a dostatočne zaujímavé pre hostí tak, aby sa sem radi vracali nielen kvôli výbornému jedlu, ale aj pohodliu a príjemnej atmosfére.

 
 
Exteriér

Jednoduchý a čistý drevený dizajn na mieru. Originálna záhradná kuchyňa vyrobená v harmónii s vizuálom domu a požiadavkami majiteľa. Nádherné spojenie záhradného sedenia spolu s úložným priestorom, vytvorením tienidla a celkového jednotného príjemného dojmu.